Samsung Galaxy Alpha

OrangeOd kilku dni w sieci Orange dostępny jest nowy smartfon Samsung Galaxy Alpha.

Urządzenie wyróżnia się eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. Smartfon posiada metalową obudowę, 6,7 mm grubości i wyświetlacz ekranu o przekątnej 4,7″. Sercem Galaxy Alpha jest innowacyjna technologia big.LITTLE?, dzięki której użytkownicy mogą skorzystać z kluczowych funkcji znanych z flagowego modelu Galaxy S5 – aparatu obsługującego technikę HDR i szybki autofokus, czytnika linii papilarnych (logowanie odciskiem palca) oraz aplikacji S-health wspartej pulsomierzem.

samsung-galaxy-alpha-styl

 

Smartfon obsługuje technologię LTE (4G), posiada moduł NFC i pracuje pod kontrolą systemu Android.

Cena Samsunga Galaxy Alpha w Orange startuje od kwoty 1589 zł w abonamencie Smart Plan Multi 49,98 zł dla nowych klientów lub 1269 zł w Smart Planie Multi 89,98 zł (nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, 2 GB) przy zakupie w salonie.

Klienci, którzy zamówią smartfon w sklepie internetowym Orange.pl zapłacą odpowiednio 1539 zł w SPM 49,98 zł lub 1139 zł w SPM 89,98 zł.

Podane oferty dotyczą umów na okres 24 miesiący, abonament z aktywną e-fakturą. Przypominamy również o trwającej promocji dla osób przenoszących numer do Orange w ramach której można otrzymać 6 miesięcy abonamentu za 0 zł
źródło: Orange, fot. Samsung Mobile