Sony Xperia Z3 w zestawie z zegarkiem SmartWatch 2 w przedsprzedaży

T-Mobile15 września sieć komórkowa T-Mobile rozpocznie przedsprzedaż kolejnego flagowego smartfonu – Sony Xperia Z3 w zestawie z zegarkiem Sony SmartWatch 2.

Przedsprzedaż dostępna będzie wyłącznie w sklepie internetowym T-Mobile.pl, a tylko z tej okazji do każdego zakupionego telefonu, klient otrzyma prezent w postaci zegarka SmartWatch 2.

sony-xperia-z3-1

Oferta dedykowana jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile w ramach taryf JUMP! oraz JUMP! proFirma. Więcej szczegółów o warunkach promocji będzie dostępnych na dedykowanej zakładce na stronie www.t-mobile.pl.

sony_xperia_z3-przedsprzedaz-t-mobile

Sony Xperia Z3 to smartfon wyposażony w 5,2-calowy ekran dotykowy wyświetlający obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Za jego wydajność odpowiada 4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 z zegarem 2,5 GHz i układem graficznym Adreno 330, który otrzymał wsparcie ze strony 3 GB pamięci RAM. Nad całością czuwa system operacyjny Android w najnowszej, jak na razie, wersji 4.4 KitKat. Wadze telefonu wynosi zaledwie 152 gramów.

źródło: T-Mobile, fot. Sony Mobile, T-Mobile