Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w abonamencie bez telefonu za 29,99 zł

Od 13 grudnia br. do odwołania w sklepie internetowym sieci Play dostępna jest oferta promocyjna „Formuła 4.0 Unlimited Tylko SIM z SMS/MMS”. W ramach promocji operator obniżył cenę abonamentu Formuła 4.0 Unlimited Tylko SIM do 29,99 zł z włączoną e-fakturą (regularna cena dla nowych klientów wynosi 35,98 zł z rabatem za wybór e-faktury).Play

Dodatkowo w promocji klienci Play otrzymują nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Usługa „Nielimitowane SMS/MMS do wszystkich sieci” przyznawana jest bezpłatnie na cały okres umowy oraz po przekształceniu umowy na czas nieokreślony. Standardowo „no limit” na SMS-y i MMS-y dostępny jest tylko w wyższej taryfie Formuła Europa Unlimited Tylko SIM za 65,98 zł miesięcznie (nowy klient z aktywną e-fakturą).

Prezenty świąteczne w adwentowym kalendarzu Play

Klienci przenoszący numer telefonu od innego operatora do Play w ramach promocji otrzymują usługę nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich, cena abonamentu pozostaje bez zmian i wynosi 29,99 zł miesięcznie.

Podsumowując na promocyjną taryfę Formuła 4.0 Unlimited Tylko SIM za 29,99 zł składają się nielimitowane rozmowy w Play i do innych sieci komórkowych oraz nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci. Czas trwania umowy wynosi 15 miesięcy. Rabat na kwotę abonamentu przyznawany jest na cały okres trwania umowy oraz obowiązuje po przekształceniu umowy na czas nieokreślony. Opłata aktywacyjna 49,99 zł. Zamówienia tylko przez e-shop Play.pl.

Taryf abonamentowe Play Formuła Unlimited bez telefonu

Abonenci w niniejszej promocji mogą korzystać z usługi Mechanizm bezpiecznego internetu, który polega na naliczaniu opłaty za transmisję danych w zależności od użycia, zgodnie z przedziałami poniżej (podane kwoty sumują się):

  • od 100 KB do 5 MB – 5 PLN
  • powyżej 5 MB do 250 MB – 5 PLN
  • powyżej 250 MB do 500 MB- 10 PLN
  • powyżej 500 MB do 1 GB – 10 PLN

Oferta dostępna jest pod tym adresem. Regulamin promocji do pobrania ze strony Play.

źródło: Play