Mobilny internet w Plusie już od 14,90 zł, a LTE od 29,90 zł miesięcznie

Plus29 czerwca sieć Plus wprowadziła nową ofertę abonamentową Plus Internet, w której najtańszy abonament za 14,90 zł miesięcznie umożliwia dostęp do sieci z prędkością łącza do 21 Mb/s,
wszystkie pozostałe sześć abonamentów pozwala na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE z prędkością do 100 Mb/s, a najtańszy z nich to tylko 29,90 zł miesięcznie.

Superszybki internet Plusa w technologiach LTE i HSPA+/HSPA ma największy zasięg w Polsce i może z niego korzystać ponad 83% Polaków.

Plan Okazjonalny za 14,90 zł to najniższy abonament na rynku w ofertach mobilnej transmisji danych,  jest przeznaczony dla osób korzystających z internetu od czasu do czasu lub uważających, że dotychczas istniejąca oferta na rynku jest zbyt droga w stosunku do ich potrzeb. Jest to też świetna propozycja dla osób głównie wysyłających emaile lub okazjonalnie przeglądających strony www.

W wszystkich pozostałych taryfach Plus oferuje dostęp do intenetu w najnowocześniejszej obecnie technologii LTE oraz HSPA+/HSPA i niższych, co jest już jedynie uzależnione od miejsca pobytu klienta i istniejącej tam infrastruktury technicznej.

Oferta jest zbudowana z dwóch pakietów: przeznaczonego do wykorzystywania w godz. 8.00-24.00, którego wielkość jest uzależniona od wysokości abonamentu oraz pakietu nocnego od 24.00 do 8.00, który wynosi zawsze 50 GB.